चुनावि बाचा पुरा गर्दै सासंद कृष्णभक्त पोखरेल, पुर्याई छाडे हात्तिबागंमा बिजुलि र बाटो

0 124

चितवनको इच्छाकामना गाउँपालिका १ हात्तीबाङमा पहिलोपटक विजुली बलेको छ । प्रतिनिधिसभा सदस्य कृष्णभक्त पोखरेलको पहलमा सो क्षेत्रमा विजुली बलेको हो । हात्तीबाङमा आयोजित कार्यक्रम मार्फत बत्ती बालेर सांसद पोखरेलले बुधबारदेखि गाँउ झिलिमिली भएको बताए ।

धादिङको जोगिमारा हुँदै पुगिने चितवनको इच्छाकामना गाउँपालिका–१ हात्तीबाङमा बिजुलीको पोल गाडेर तार टाँगिएको झण्डै छ बर्षपछि विजुली बलेको छ । चितवनतर्फबाट विद्युत लैजान समस्या भएपछि धादिङबाट तार विस्तार गरेर सो क्षेत्रमा विजुली बालिएको सांसद पोखरेलले जानकारी दिए ।


सांसद विकास कोषको ६० लाख र राज्यको अन्य स्रोतबाट ४० लाख गरी एक करोडको लागतमा विजुली बाल्न सफल भएको उनले बताए । उनले निर्वाचनको वेला जनतासंग गरेको बाचा अनुरुप काम गरेको प्रतिकृया दिए । विजुली बल्न बाँकी क्षेत्रहरुमा पनि छिट्टै विजुली पु¥याइने उनले प्रतिबद्धता जनाए ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Leave A Reply

Your email address will not be published.